Ulica Ľudová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Opravu poruchy na komunikácii sme zaradili do programu realizácií na mesiace máj, jún. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania