Ulica Koniarekova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Diana Kamenárová 13. mája 2020

Dobrý deň,
píšem Vám kvôli basketbalovému ihrisku v blízkosti našej bytovky. Ihrisko je úplne rozbité, predtým tam chodili rodiny s deťmi a deti sa tam hrávali. Teraz tam však takmer nikto nechodí. Každý vyhľadáva iné ihriská, ktoré sú lepšie upravné. Basketbalové ihrisko je vo veľmi zlom stave. Jeden kôš vyzerá, že už dlho nevydrží(navyše strom prekáža pri streľbe na kôš) a druhý tam ani nie je... po čase už zmizli čiary a celé ihrisko je pokryté hrboľmi. Veľa ľudí by potešilo, keby sa ihrisko upravilo. Je dôležité, aby ľudia boli vonku a hýbali sa, ale pri pohľade na to ihrisko sa človek bojí, že sa tam doláme, keď bude utekať s loptou. Takže by som Vás rada v mene nášho strediska požiadala o úpravu tohto ihriska. Vopred ďakujem.

03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Diana, ďakujeme za Váš podnet.

Nakoľko sa toto detské ihrisko nachádza v areáli FK Lokomotíva Trnava, je potrebné osloviť s touto požiadavkou ich.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania