Ulica Čajkovského-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomáš Horváth 13. mája 2020

Poškodené detské ihrisko, + cela stavba sa nakláňa, odhnite nohy na preliezkach

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš, ďakujeme za Váš podnet.
Herná zostava bude na základe jej nevyhovujúceho stavu odstránená. Dovtedy bude označená spolupracujúcou firmou páskou nariaďujúcu zákaz vstupu a bude na nej vyvesený oznam o zákaze používania.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš, ešte raz ďakujeme za Váš podnet.
Predmetná zostava bola demontovaná spolupracujúcou firmou v 21.kalendárnom týždni.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
25. máj 2020

Tomáš Horváth

Dakujem. kedy planujete novu vystavbu ihriska? V okoli je vela deti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania