Ulica Oblúková-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dávid 17. mája 2020

Značka označujúca priechod pre chodcov a cyklochodník sa aj pri menšom tlaku vetra otáča, čo znamená, že ak je otočená smerom na vjazd k rodinným domom "na kopci", tak brání vjazdu vyšším autám (dodávkam) do ich domu. Bolo by ideálne ju nejako upevniť.

19. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Dávid, ďakujeme za Váš podnet. Dopravné značenie bolo odoslané na opravu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. október 2021

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania