Ulica Františkánska-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ján 18. mája 2020

Zrejme si pán nový nájomník mysli že ten bordel ktorý položil ku smietakom niekdo za neho odprace nerobte z toho cigánsky dvor prasce !!!!!!!

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Odpad bol uprataný.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania