Ulica Vladimíra Clementisa-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Durin 18. mája 2020

Chcem poprosit Slniečka z mestskeho uradu, aby dali pokosit 30 cm travu, ktora po spusteni zavlahy neskutocne rychlo rastie. Je to jeden z mala priestorov, kde je minimum psačich H.... a deti sa tam mozu hravat.

19. máj 2020

mario

Trochu trpezlivosti slniečko, už sa začalo kosiť. :)
19. máj 2020

mario

Trochu trpezlivosti slniečko, už sa začalo kosiť. :)
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je vyriešený, v utorok bola plocha pokosená. V súčasnosti prebieha v meste druhá kosba. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave
06. jún 2020

Peter Durin

Teraz ako je to pokosene sa tam vrátil zivot. Hneď na druhý deň sa tam robili pikniky, deti sa tam hrali a aj hrajú všetko je momentálne super. Len by ste sa mohli zamyslieť nad tým častejším kosenie aspoň tohto priestoru, aby z toho miesta nebol iba sezónny priestor pokiaľ zas tráva nenarastie...
07. jún 2020

Zuzana

Nekosenie bolo zámerné kvôli tomu, aby v kľude vzišla novozasadená tráva na ihrisku a na miestach kde sa kopala závlaha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania