Ulica Juraja Slottu-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Durin 18. mája 2020

Juraja Slottu sa nam pravidelne meni na gipsy ghetto Lunik 9... Ludia separuju coraz viac aj napriek zvyseniu poplatkov za komunalny odpad. Vzpery uzaverov su poskodene a jed chcete separovat plasty tak vam uzaver nedrzi a pada. Poskodene su plasty papier aj komunalne nedrzia. Poprosim o opravu a castejsi odvoz. Ved signalizacia preplnenia funguje tak kde je problem?

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet bol vyriešený.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania