Ulica Ivana Krasku-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Zdenko Zápražný 22. mája 2020

Chcelo by to nejaký projektík na vybudovanie chodníka, napr. typu lesnej cestičky, mohol by byť aj kľukatý medzi stromy (nemusel by byť ani spevnený, stačila by šotolina) od Športového areálu po logistický areál na konci ulice. Vznikol by tak napr. bezpečný uzavretý okruh na vychádzkové alebo bežecké aktivity popri potoku a ďalej.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
13. marec 2021

Martina

dobry den ako to vyzera s danym podnetom ? tiez by bolo vhodne opravit aj cestu nakolko je plna vytlkov pri T krizovatke
13. marec 2021

Zdenko Zápražný

Myslím, že tá cesta nepatrí pod mesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania