V jame-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Petra 25. mája 2020

Dobry den, chcela by som nahlasit poskodene zamykanie na branicke ihriska Zihadielko. Uz je dost zhrdzavene a pokrivene, branicka sa tym padom neda zamknut a stale sa otvara, male deti potom vybiehaju von. Je to tak uz dlhsi cas. Vopred dakujem za riesenie.

26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Petra, ďakujeme za Váš podnet.

Poškodenie bránky sme nahlásili spolupracujúcej firme, ktorá zabezpečí jej opravu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bránka bola opravená spolupracujúcou firmou.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania