Ulica Teodora Tekela-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 25. mája 2020

Chýbajúci kôš na odpad.Na mieste sú porozhadzované odpadky .Donedávna tam kôš bol ale už je odstránený a hromadia sa odpadky po zemi.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Odpad bol uprataný. S umiestnením koša na odpadky sa na tomto mieste neuvažuje. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania