Ulica Tehelná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Neporiadok na bývalom stojisku kontajnerov Tehelná ako sa ide dole z polikliniky

09. jún 2020

Martina

Poprosim odstranit stare miesto na kontajnery, ludia tam stale nosia odpadky a kriky zakryvaju vyhlad pri prechode cez cestu
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. odpad bol uprataný. Podnet v komentári od p. Martiny sme preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
06. september 2020

Martina

Hoci odpad tam uz ludia nenosia, kriky su tam zbytocne, zavadzaju chodcom pri vyhlade na cestu. Rastie tam vnutri burina o ktoru sa nik nestara, radsej to cele pokosit . Dakujem.
21. september 2020

5ulo

Minuly tyzden prislo na tomto priechode ku kolizii cyklistu a chodca kvoli neprehladnosti. Cyklista letel na zem vdaka pohotovej prednej brzde.
Dajte to, prosim, do poriadku. Bud to skratte tak, aby bolo vidno na okraj chodnika, alebo to dajte uplne do prec. hromadi sa tam iba bordel, ktory je naoko schovany pred ludmi. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania