Ulica Vladimíra Clementisa-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 28. mája 2020

Zdravím,
vrak vozidla BMW tt 443ba

ďakujem

29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Adrián, ďakujeme za Váš podnet.

Dňa 29.5.2020 sme vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania