Ulica Hospodárska-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Michal 29. mája 2020

Dobrý deň, chcem upozorniť na chybne označenú max. rýchlosť v obytnej zóne na Hospodárskej ulici. Dočasné značenie je osadené kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii parovodného potrubia..

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, realizátor stavby použil štandardnú zostavu prenosného dopravného značenia neuvedomujúc si, že v obytnej zóne platí iné pravidlo o zníženej rýchlosti. Realizátor bude vyzvaný na zjednanie nápravy. Ďakujeme za porozumenie

Odbor dopravy
01. júl 2020

Michal

Dobrý deň,
nakoľko sa podla zasypávania nového parovodu rekonštrukčné práce blížia ku koncu, zmena značenia je už asi bezpredmetná.. Každopádne by z času na čas nezaškodilo, keby hliadka, či už mestská, alebo štátna preverila dodržiavanie maximalnej povolenej rýchlosti v obytných zónach. Niektorý šoféri totižto v autoškole asi spali..a to nehovorím o zrazenom psíkovi priamo v tejto časti!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania