Ulica Piešťanská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

strom na kruhovej križovatke v smere Piešťanská - Veterná zasahuje nizko položenými vetvami do cesty aj chodníka

03. jún 2020

Lubica

Tam by bolo potrebne aj orezat ten tis alebo aky je to porast pri chodniku. Uz prerastol do polovice chodnika.
03. jún 2020

Palcino Čavojský

Lubica, bolo by to dobré odfotiť, alebo dať rovno ako samostatný podnet.
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je v riešení. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania