Starohájska ulica-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Veronika 03. júna 2020

Dobry den poprosim o vymenu ci upravu vytrcajuceho kusu dreva ktory je nebezpecny a syn si tam natrhol gate a ma bolacku.

04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, veľmi nás mrzí spôsobená boľačka i rozthnuté nohavice. Spolupracujúca firma zabezpečí opravu v čo možno najkratšom čase. Ďakujeme za pochopenie.

Mestský úrad v Trnave
01. júl 2020

Matúš G

Vybavené.
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania