Ulica Tehelná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Katarína Slováková 03. júna 2020

Dobrý deň, na bývalých stojiskách kontajnerov na Tehelnej (ako pri poliklinike, tak aj smerom k Hlbokej) je veľký neporiadok. Kontajnery boli nahradené podzemnými a na stojiskách ostal bordel. Verím, že sa to dá dať do poriadku.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, požiadavka na odstránenie odpadu bola zadaná spolupracujúcej firme.

Odbor komunálnych služieb
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania