Ulica Vladimíra Clementisa-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Zuzana 05. júna 2020

Poškodená podpera stromu pri 12-poschodovom ružovom paneláku.

05. jún 2020

Zuzana

A trčia z toho aj hrdzavé klince.
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Drevenú podperu stromu sme zadali spolupracujúcej firme na opravenie.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania