Ulica Veterná-zviera-deratizácia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosim o urgentnu deratizaciu proti rozmnozenym potkanom okolo kontajneroveho stojiska. Dakujem

09. jún 2020

Vladimir Ekhardt

Potkany tam behaju pod nohami a v kontajneroch, ludia sa tam boja chodit!
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spolupracujúca firma zabezpečila opakovanú deratizáciu.

Referát verejnoprospešných služieb
22. jún 2020

Andy

Opakovaná deratizácia zrejme nepomohla, potkany sa tade stále prechádzajú ako na korze. Vôbec sa nenechajú rušiť tými, čo idú vysypať smeti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania