Pri kalvárii-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Čierna skládka.

07. jún 2020

Roman Šramek

Tuším 7.6. dobrovoľníci upratovali kalvariu tak predpokladám že v pondelok to odvezú.
08. jún 2020

Vladimir Ekhardt

To nieje cierna skladka ale vysledok nedelneho cistenia, dobrovolnikov z Lepsej TT, dnes to maju odviest lebo v nedelu FCC nepracuje!
08. jún 2020

Micro

Prázdny kontajner FCC bol 3 metre od tej kopy a druhý v trávniku pri Trnávke.
08. jún 2020

Vladimir Ekhardt

Ten kontajner je na bio odpad, teda na travu z kosenia!
15. jún 2020

Filip

Uplne zbytocne upratovanie. Chodim na Kalvariu kazdy den a pokial mesto nezabezpeci vacsie smetne kose tak tam mozete chodit upratovat kazdy tyzden. Mesto ale vytrvale moje podnety ignoruje. Cez vikend sa to totiz meni na chlastaci park, kose su vzdy preplnene a ludia to hadzu na zem lebo su prasiatka. Sklo a flase su tam vsade. Minule som zbieral crepy v strede pri tej kniznici. Aj MsP by tam mohla par pokut rozdat..
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odpad bol odvezený. Bol to odpad z dobrovoľníckej akcie. Smetné nádoby sa vysýpajú podľa harmonogramu.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania