Ulica Vladimíra Clementisa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Suchy strom nad chodnikom a cyklochodnikom. Prosim orezat, aby na niekoho pri vetre nepadol.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na odstránenie sme zadali spolupracujúcej firme. Ďakujeme za pochopenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene
15. december 2020

Zuzana

Strom bol spileny, podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania