Ulica Vladimíra Clementisa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Suchy strom pri detskom ihrisku.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na odstránenie stromu sme zadali spolupracujúcej firme. Ďakujeme za pochopenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania