ulica Bedřicha Smetanu-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zuzana Jurakova 10. júna 2020

Chcem nahlasit zlomeny konar stromu pri Bedricha Smetanu 2787/ 3-6

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Spolupracujúca firma vykoná rez konárov v prípade priaznivejšieho počasia. Ďakujeme za pochopenie

Referát správy zelene
10. jún 2020

John Marshal

Strom zlomila biela dodávka s ŠPZ TT-046FX
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je vyriešený.

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania