Ulica Veterná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj Petráš 10. júna 2020

Pán primátor chcem Vás velmi pekne požiadat o opravu výtlkov na ceste v našom vnútrobloku.Keď tu už budeme mať také pekné ihrisko a oddychovú zónu za ktorú Vám ďakujeme.Viem,že to asi nebude jednoduché vzhľadom na parkovanie a prejazd vozidiel ale verím,že dokážete nájst spôsob ako sa to bude dať opraviť napr.v noci v lete rýchloschnúcim asfaltom.S pozdravom Juraj Petráš

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Budeme Vás informovať o vyriešení. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania