Kamenná cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jozef M. 10. júna 2020

Momentálne je to na cintoríne Kamenná Cesta ako v džungli. Tráva po kolená, nepokosená, takmer sa nedá prejsť k hrobovému miestu.

10. jún 2020

jozef

Toto sa predpokladalo, vylepšíme služby na cintorínoch. No comment
10. jún 2020

Micro

Tak viete, nový správca...
10. jún 2020

mdm

Na Vansovej detto...
10. jún 2020

marika

nový správca je od 1.6...zobu´dte sa
10. jún 2020

marika

ľudia, čo sa dá spraviť za pár dní?! a čo tak si vytrhať tú trávu? je to tak hrozná robotka?
11. jún 2020

John Marshal

Vedeli dopredu, že to budú preberať, mali si dopredu aj zabezpečiť zamestnancov.
11. jún 2020

John Marshal

Ani tie preplnené smetiaky nemá kto vyniesť na tom cintoríne. Len hnijúci smrad tam je. Fuj, v takom strašnom stave to nebolo hádam nikdy.
11. jún 2020

Micro

Mesto nemá hrobárov (za externých dopláca 100%), koscov, referentov...je to takto lepšie?
12. jún 2020

jozef

Prejednávali ukončenie zmluvy pol roka tak to mohli dávno zabezpečiť a nebo to nechať ako to bolo, veď nemajú ani finnačnú anlýzu dopadu zmeny zmluvy, to je len ekonomika
13. jún 2020

5ulo

keď si prenajmem chatu a odchádzam z nej, vždy po sebe upracem, vynesem smeti atd.. a teda stary správca sa o toto miesto mal starať rovnako - do posledného dňa, čiže do posledného májového dňa si pol noci! na nich nikto nič krivé nepovie? Mesto to má od 1.6., tak nechápem ako môžete chcieť lusknutie prstom zo dňa na deň.
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, od 9.6.2020 sa začala kosba areálov cintorínov. Ako prvé boli pokosené vstupné plochy zelene do cintorínov na Kamennej ceste a T. Vansovej + vojenský cintorín. Tento týždeň budú dokosené všetky plochy na všetkých cintorínoch. Ďakujeme za porozumenie

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania