Ulica Vladimíra Clementisa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Strom je pri schodoch vedúcich k ZŠ Spartakovská.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na odstránenie sme zadali spolupracujúcej firme. Ďakujeme za pochopenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania