Ulica Spartakovská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Keby sa dá, bolo by dobré spraviť chodník k novému stojisku polopodzemných nádob na odpad.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
22. júl 2020

Michal

Ďakujem za informáciu a prípadné riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania