Ulica Pavla Mudroňa-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lukáš Rábara 12. júna 2020

Dobrý deň, v oblasti Kopánka 2, neviem nájsť kontajner na sklo. Najbližšie je na ulici Hlubíka, určite by sa našli aj iní čo separujú sklo v oblasti označovanej ako Kopánka 2, kde v krátkej dobe pribudlo veľa domov. Takže bola by veľká pomoc, rozmiesniť viacero kontajnerov na sklo v oblasti od Átriovej, Dúhovej Dobšinského... Ďakujem

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania