Ulica Hospodárska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na tomto parkovisku je jama ako svet. Včera som si tam skoro odtrhol tlmič. Chcelo by to trochu cementu, štrku a vody a jedného ochotného chlapa. Nájde sa na radnici zopár eur na túto opravu?

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu poruchy sme zaradili do programu realizácií na mesiac jún. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy
09. júl 2020

Martin

9.júl...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania