Ulica Mozartova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nepokosena tráva.... Multifunkčné ihrisko Mozartova možný výskyt kliešťov.....

29. jún 2020

Občan

Tráva je dávno pokosene keby ste chceli vedieť.... Treba sa postaviť so stoličky a ísť sa pozrieť.... 🤔
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania