Ulica Murgašova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ľubica Lutzbauerová 14. júna 2020

V okolí ulíc Murgašova, Hajdoczyho a Spacinska cesta sú dlhšie kopy zrezanychkrikov, stromov, haluz, konárov pri kontajneroch. Bio odpad sa minimálne od Vianoc neodviezol, lebo tam je aj vianočný stromček. Prosíme o odvoz.

15. jún 2020

Eva

Ulica Murgašova-kôš-preplnený

Nazbieraný odpad z orezaných stromov....
22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Ľubica, ďakujeme za Váš podnet.

Musíme podotknúť, že občania by nemali svojvoľne zasahovať do zelene a orezávať konáre stromov alebo kríkov a následne ich pohodiť k smetným nádobám na komunálny odpad. Mesto sa v týchto mesiacoch rovnako ako počas celého roka intenzívne stará o svoju zeleň a podľa presného harmonogramu sa venuje zberu konárov dvakrát ročne (jar a jeseň).

Na základe Vášho podnetu sme odvoz konárov zadali spolupracujúcej firme.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený, konáre odstránené.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
10. júl 2020

Ľubica Lutzbauerová

Dobrý den
zatial konare odstranené neboli
a dovolim si regovat na vasu odpoved- občania by nemali svojvoľne zasahovať do zelene a orezávať konáre stromov alebo kríkov a následne ich pohodiť k smetným nádobám na komunálny odpad. Mesto sa v týchto mesiacoch rovnako ako počas celého roka intenzívne stará o svoju zeleň-




-keby sa mesto /firma na to určena, vzorne starala, nemuseli by to robit obcania-resp. naopak, my to radi urobime, kedže firma nevie, ake su nase problemy so zelenou,preto na ne aj takto poukazujeme
-pretrvava stale to, že neboli ostrihane ani upravene kriky, zasahujuce velmi do chodnikov na celom sidlisku CSM, neboli an skratene krovinorezom ako byvalo každym rokom, dalej, neboli orezavane ani zastrihavane ani nijak upravene stromy,ani nebezpecne sa naklanajuce, ani tieniace ludom do okien, ani tie znecistujuce odpadove kanaly....
Možno by nebolo na škodu komunikovať potreby obcanov a cielene robit upravu podľa požiadaviek.
Dakujem
13. júl 2020

Eva

Pod ID č. 929 79 bol nahlásený podnet pred mesiacom. K dnešnému dňu 13.7. 2020 nebol vyriešený - viď. aktuálne foto. Prosíme vyriešiť, lebo odpad sa tam len hromadí. Ďakujem
17. júl 2020

Ľubica Lutzbauerová

je to zvlášte, že podnet evidujete ako vyriešený, ale ku 17.7. vyriešený stále nie je:-(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania