Ulica Spartakovská-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosim vás o odstránenie dočasne umiestneného prenosného dopravného značenia zákazu zastavenia v počte 2 ks, ktoré tam bolo umiestnené kvôli značeniu žltej čiary a už tu nemá žiadny význam. Pravdepodobne bolo iba zabudnuté jeho odstranenie. Ďakujem.

18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravné značenie bude odstránené.

Odbor dopravy
04. júl 2020

Lukáš Hrčka

Dopravné značenie už bolo odstránené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania