Trstínska cesta-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Patrik 15. júna 2020

Zeleň z vedľajšieho pozemku zasahuje už do polovice chodníka.

30. jún 2020

Patrik

Cyklomesto a nestaráme sa o svoje cyklochodníky. Mám dosť prosím o prečistenie chodníka nakoľko to zasahuje do chodníka. Celý pozemok vedľa cyklochodníka je len BURINA!!!!!
30. jún 2020

Juraj

Cely chodnik od zeleznicneho priecestia je zarasteny, a castami aj s prepadlinami...
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania