Ulica Ľudmily Podjavorinskej-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mato 15. júna 2020

Chcem sa spytat "inteligentnych"na meste preco ste spravili takmer na celom sidlisku podjavorinskej nove parkovacie ciary a vynechali ste cestu pred bytovym domom vchod 31,32,33 nakolko tu ludia parkuju ako idioti. Dakujem.

18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravné značenie bude dokončené podľa odsúhlaseného projektu v najbližších dňoch.

Odbor dopravy
19. august 2020

Marek

A kedy to bude za 10 rokov ??? Za dva mesiace to nedokazete spravit ked cele sidlisko je uz oznacene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania