Ulica gen. Goliána-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zlomeny velky konar.

21. jún 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania