Ulica Veterná-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na dvore Vodaren su 4 suche stromy uz od zaciatku ich vysadby, neuchytili sa.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Uschnuté stromy v najbližších dňoch odstránime.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? viď odpoveď

Referát zelene
21. júl 2020

Martina

Dakujem, vedeli by ste ich aj nahradit novymi ?
21. júl 2020

Martina

2 stromčeky už boli odstranene, 2 stromčeky ešte zostali (na zaciatku chodnika na ihrisko oproti Veternej 13 a pri zakrute na Veternej 11) . Tie nie su moc suche ? Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania