Ulica Kukučínova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosím o osadenie smetných košov na nových Bus zastavkach na Kukučínovej Ul. Dakujem

17. jún 2020

jozef

Aj my poprosime o umiestnenie kosa na zastavke Bulharska pri cinskej restauracii vsetko smeti pohodene v betonovych kvetinacov dakujem
22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Vladimír,

ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku sme zadali spolupracujúcemu subjektu.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
24. jún 2020

jozef

P. Vladimírovi ste odpísali a dúfam ,že odpoveď platí aj na moju požiadavku, treba vidieť , pôvodne tam bol zmizol , je to presne pri zastávke BUS na Bulharskej, ďakujem.
24. jún 2020

Vladimir Ekhardt

Najlepsie by bolo, ked si vytvorite vlastny podnet a budete mat istotu, ze sa tym bude niekto zaoberat. Aj s procesneho hladiska to bude lepsie + pridajte fotku aby sa vedelo o ktoru zastavku presne ide. Takto je to len vas kommet medzi inymi komentami

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania