Ulica Terézie Vansovej-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Slečinka Kucmanová 17. júna 2020

Poprosím o orezanie orechu na T.Vansovej 42 bráni vo výhľade na cestu pri vychádzaní autom z okolotých domov, hrozí riziko dopravnej nehody.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Mesto Trnava daný orech nevysádzalo, vysadil ho pravdepodobne vlastník nehnuteľnosti. Z toho dôvodu nie je v našej kompetencii vykonávať orez stromu. Ďakujeme za porozumenie
Kedy? viď odpoveď

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania