Ulica Čajkovského-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Tomáš Horváth 18. júna 2020

Odstranili ste ihrisko , ktore bolo velmi poskodene- super. Kedy mozu deti ratat s novym ihriskom?

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš, ďakujeme za Váš podnet.

Pôvodnú hernú zostavu osadenú na Čajkovského ulici bolo potrebné demontovať, nakoľko nespĺňala bezpečnostné požiadavky podľa STN EN 1176 a 1177.

Mesto obratom zahrnulo rekonštrukciu vnútrobloku Čajkovského č. 14 - 23 v rámci 2. aktualizácie rozpočtu 2020 do plánovaných investícií, ktorá bola schválená mestským zastupiteľstvom dňa 30.6.2020.

Rozpočtová položka zahŕňa zabezpečenie projektovej dokumentácie celkovej obnovy územia medzi bytovými domami a oplotením materskej školy Čajkovského 28 do konca tohto roku. Samotná rekonštrukcia bude zaradená do návrhu rozpočtu mesta na rok 2021 s tým, že jeho schválenie podlieha schvaľovaniu v poslaneckých kluboch a v mestskom zastupiteľstve.

Do dokončenia rekonštrukcie tohto vnútrobloku vrátane výstavby ihrísk je možné využívať neďaleké spádové ihrisko na ulici L. van Beethovena, respektíve na Čajkovského ulici pri predajni COOP Jednota

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
02. marec 2021

klobúčnik

Ulica Čajkovského-Mestský mobiliár-iné

Dobry den, poprosim o informaciu detske ihrisko bolo odstranene a asi sa neplanuje nahradit.Myslim ze by stalo za uvahu ci by na povodnom mieste nemohlo vzniknut workoutove ihrisko je to idealne miesto a bolo by to super popripade ci sa neplanuje na prednadrazi ine miesto takehoto sportoveho vyzitia.Vela ludi by to urcite ocenilo.Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania