Ulica Nitrianska-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Pavol Huber 18. júna 2020

Na ulici Nitrianska Trnava dňa 16.6.2020 sa odlomil zo stromu hrubý konár a spadol na cestu. Strom je starý a práchnivý. Je vysoké nebezpečenstvo, že sa ulomia aj ďalšie mohutné konáre a môžu vážne zraniť osoby, alebo spôsobiť vážnu dopravnú nehodu.Strom treba urýchlene vypíliť.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Vlastníkom pozemku na ktorom sa nachádza predmetný strom nie je mesto Trnava. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? viď odpoveď

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.