Ulica Juraja Slottu-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 18. júna 2020

Dobrý deň,
vrak vozidla DS355EO po stk

ďakujem

19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 18.6.2020 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania