Pri kalvárii-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Velká diera zasahujúca až pod cestu (resp.most). Nebezpečné hlavne pre deti ktoré by spadli až pod teleso mostu. Bolo by možné zasypanie alebo prekrytie ťažkým predmetom?

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania