Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marek 21. júna 2020

Priechod je zle viditelny, vodorovne znacenie takmer zmizlo.

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený spolupracujúcej firme na realizáciu.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania