Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marek 21. júna 2020

Zle viditelny priechod pre chodcov.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania