Ulica Átriová-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
andrej 21. júna 2020

dobrý deň , prosím vás odkedy je to vedené ihrisko (dali ste tabuľku a tým to skončilo , na číslo sa dovolať nedá nikdy ) aj keď na katastri Trnava to tak nieje , poprosím vás dajte tam ochranné siete do cesty na ihrisko a to z dvoch dovod jeden a ten najhlavnejsi dôvod je že deti hrajú basketbal fotball a lopta lieta von na cestu a deti utekajú za Liptov a môže prísť k nešťastiu , druhý dôvod keďže bývam oproti na atriovej 1 a už mám poškodený krik , schránku od lopty ( našťastie auto nie ) tak vás žiadam o siete ako mesto alebo potom nech to naďalej slúži ako spevnená plocha

24. jún 2020

Roman

Andrej, to je jedna vec, ale ide aj o mestsky pozemok, ktory som uz musel pokosit, aby decka nemali klieste. Minuly rok som dal podnety dva na kosenie a nic.

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/73541/ulica-atriova-travnata-plocha-nepokosena
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
26. júl 2020

andrej

Dobry den poslete mi mail ze je to neriesene ale vsetci vieme ze keby sa chcelo riesit sa to da len konkretnej osobe sa bud neche alebo je im to jedno ale cedulku vycapit ze je to detske ihrisko kore je spevnena plocha aby sa o to kto tam dal tu cedulku aj staral tak to nie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.