Dedinská ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
chubby 21. júna 2020

Niekoľko mesiacov odstavené vozidlo, nepojazdné, prázdne pneumatiky, hrdzavé. Zaberá verejné parkovacie miesto. Dedinská ulica č. 96

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

na základe Vášho podnetu sme dňa 22.6.2020 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania