Ulica Oblúková-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Darina 21. júna 2020

Dobrý deň, neustály silný vietor zrejme odtrhol káble na stĺpe pred domom na Oblúkovej 35, tie ovísajú a každým dňom klesajú nižšie, pri ďalšom nepriaznivom počasí sa môžu dostať ešte nižšie a ohroziť dom, alebo ľudí na chodníku.
Nevieme, komu patria a komu to nahlásiť.
Ďakujem.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správca verejného osvetlenia situáciu preveril, nie sú to elektrické káble, ale jedná sa o káble spoločnosti TELEKOM. Káble nie sú pod napätím, teda nie sú nebezpečné. Vlastníka sme na túto skutočnosť upozornili. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy
23. jún 2020

Darina

Ďakujeme za rýchlu reakciu a riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.