Univerzitné námestie-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zavlažovanie počas dažda?? odporúčam domontovať snímač zrážok alebo opraviť ak je namontovaný. “úkaz” sa dial 21.6.2020 o 2:30

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Daniel, ďakujeme za Váš podnet.

Opravu vykonala spolupracujúca firma.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania