Olympijská ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ján Záhorec 21. júna 2020

Pri kosení trávy na celom sídlisku nebola tento rok ani raz pokosená tráva pred obytným domov, pričom sa jedná o mestský pozemok.

22. jún 2020

Vladimir Ekhardt

Keby nebola ani raz kosena, tak by to tam vyzeralo uplne inak 😉, netreba zabudat, ze ked vela prsi aj trava a burina rychlo rastie 😉
28. jún 2020

Daniel Blanárik

Ta trava je tam uplne super a v poriadku neviem co sa vam na tom nepaci. Nechceme snad vsade anglicke travniky a z nich teplo
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Musíme však nesúhlasiť s Vašim tvrdením, že tráva nebola tento rok ani raz pokosená. Daná plocha bola pokosená už 3x.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? viď odpoveď

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania