Ulica Bučianska-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

na okraji cesty vedla cyklochodniku je kvalitne rozmixovany holub.

24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uhynutý holub bol odstránený.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
25. jún 2020

5ulo

vybavené. ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania