Ulica Hlboká-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

pri polopodzemnych kontajneroch pri Hlbokej 5 je nahromadena zelen, stromceky a burina

21. júl 2020

Martina

Burina je uz odstranena, zostala tam len nepokosena trava :)
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania